içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Vanspor’da bir istifa daha!

Vanspor’da Başkan bıraktı, istifalar peş peşe geldi. Van’da gündem yeniden Vanspor oldu. Takım yeniden kongreye gidiyor! Gelen son dakika haber ile bir istifa daha yaşandı.

Vanspor’da bir istifa daha!
Haberi Sesli Dinle

Kulüp Başkanlık görevini şimdilik Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devredi.

Başkan Mehmet Avcı ve as başkan Akın Dinçer görevlerini bırakarak İstifalarını yönetime sunduktan sonra yeni istifalarda yaşandı.

Yönetim kurulunda alınan karar ile olağan üstü kongre tarihine kadar Kulüp Başkanlık görevini Yavuz Kuşan, Asbaşkanlık görevini Yunus Emre Aykaç devredildiğini duyurarak kamuoyuyla paylaştı.
 

Van’ın tek profesyonel takımı olan Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Avcı ve As Başkan Akın Dinçer görevi bıraktı. İstifa süreci teknik direktör ve diğer ayrılıklar da devam etti.
 

BİR İSTİFA VANSPOR KADIN FUTBOL TAKIMI YÖNETİCİSİ DR. ŞEHNAZ NİGAR ÇELİK’TEN

Vanspor Kadın Futbol Takımı Yöneticisi Dr. Şehnaz Nigar Çelik, Vanspor’dan istifa ettiğini sosyal medya hesabından duyurdu.

Geçtiğimiz aylarda büyük bir umutla Vanspor Kadın Futbol Takımı Yöneticiliğine gelen Dr. Şehnaz Nigar Çelik, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Vanspora güzel bir hayalle geldim amacım kadın futbolculara umut olmaktı ve sözümüz vardı... Bu desteği ve vizyonu Başkanımla belirlemiştik, ancak… Çok söyleyecek sözüm var sadece çok üzgünüm. Vanspor kadın futbol takımı yöneticiliğinden üzülerek istifa ediyorum” dedi.

Tarih: 24-06-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum
DİĞER SPOR HABERLERİ