içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Vanspor’da istifa depremi! Başkan görevi bıraktı

Sporda son dakika haberleri: Yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, bir taraftan da yeni dönem yapılanma sürecinin devam ettiği Vanspor’da flaş ayrılıklar geldi. Flaş! Vanspor Başkanı Mehmet Avcı ve as başkan Akın Dinçer görevi bıraktı

Vanspor’da istifa depremi! Başkan görevi bıraktı
Haberi Sesli Dinle

Geçtiğimiz sezondan bu yana takımın yönetim kurulu başkanlığını yürüten Mehmet Avcı, yayınladığı bir açıklama ile görevi bıraktığını ve takımın kongreye gideceğini söyledi.


Başkan Avcı, sosyal medya sitesi twitter üzerinden yayınladığı bir mesaj ile görevi bıraktığını açıkladı.  Van Valisi Ozan Balcı ile yaptığı görüşmeler neticesinde yeni sözon öncesi başkanlığı bırakma kararı aldığını söyleyen Avcı, görev devrini yönetim kurulu üyesi Yavuz Kuşan’a yaptığını ifade ederek takımın 20 Temmuz’da kongreye gideceğini ifade eti. İşte o açıklama:

Vanspor teknik direktörü göreve başlamadan bıraktı!

Vanspor Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Avcı’nın görevi bırakma kararından sonra geçtiğimiz günlerde göreve gelen Ercüment Coşkundere de görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Vanspor’un yeni hocası Ercüment Coşkundere kulüp başkanı Mehmet Avcı’nın görevini bırakması ile birlikte, henüz anlaşmaya vardığı kulüpten istifa etti.

Şehrivan Gazetesi

Tarih: 23-06-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum
DİĞER SPOR HABERLERİ